Makijaż permanentnyZadaniem makijażu permanentnego jest podkreślenie Twojej naturalnej urody lub zatuszowanie Twoich niedoskonałości urody. Mogę skorygować kształt ust, optycznie powiększyć i uwypuklić (metoda Oded).

Brwi podkreślę, poprawię lub uzupełnię braki w linii brwi metodą włos włos (nie jest wykonywany w postaci ciemnej plamki, lecz dorysowuję włosy dzięki czemu brwi bardzo naturalnie wyglądają).

Oko nabierze wyrazu, blasku poprzez podkreślenie kreską dolną, górną w postaci mocnej kreski typu eyeliner lub delikatnej, przydymionej kreski.

Metoda Taffy, Oded jest najnowocześniejszą i opatentowaną metodą. Jest też bardzo komfortowa dla klientki, a ból jest przez nią w dużo mniejszym stopniu odczuwany w porównaniu z innymi tradycyjnymi metodami.

Trwałość makijażu wynosi od 3 do 5 lat. Jest uzależniony od szybkości regeneracji naskórka (wraz z wiekiem regeneracja jest wolniejsza, a więc będzie się dłużej trzymał) oraz od trybu życia (im bardziej aktywny – sportowcy, tym krócej będzie się trzymał).

Więcej o metodzie TAFFY i ODED dowiesz się na makijaż permanentny metoda TAFFY ODED

Moje prace możesz obejrzeć na Portfolio makijaż permanentny