Nazywam się Agnieszka Nowakowska.
Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej na kierunku Technologia Chemiczna w zakresie Chemii aromatów i surowców kosmetycznych, kosmetologiem po studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Mam tez przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne zdobyte na drugich studiach podyplomowych.

Moje dotychczasowe doświadczenia sprawiły, że zapragnęłam swoją wiedzą i umiejętnościami podzielić się z Wami. Brałam udział w wyborach Miss Deaf, byłam w rękach wizażystów i stylistów oraz na wybiegu. Tak się rozpoczął mój etap wizażystki, stylistki i linergistki (wykonywanie makijażu permanentnego). Współpracuję z fotografami, kamerzystami, agencjami modelek, projektantami mody. Uwielbiam bawić się kolorami, tworzyć nowe „ja” i jednocześnie stawiam na perfekcję. Dążę do nawiązania kontaktu z klientami, zrozumienia ich potrzeb i wymagań. Największą nagrodą dla mnie jest poczucie spełnienia i zadowolenia klientów.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na wwww.biostudioagnes.com

Salon wwww.biostudioagnes.com obok Kreowania Wizerunku oferuje również rehabilitację, masaż, kosmetologię twarzy i ciała oraz zabiegi SPA.


Agnieszka Nowakowska